Kolekcia

Pre ňu

Kvetinové, ovocné a sladšie orientálne vône – čísla, ktoré sa najčastejšie kupujú pre ženy. Nič tu však nie je vyhradené len pre niekoho; toto rozdelenie je len pomôcka, nie pravidlo.

61 parfumov

Prejsť na zoznam výsledkov

Aktívne filtre:

61 položiek

Filtrovať

Aktívne filtre:

  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou J'AdoreDior
    J'Adore

    Bergamot · Neroli

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Ružové korenie · Čierne ríbezle

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Because it's youArmani
    Because it's you

    Malina · Neroli

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou SiArmani
    Si

    Čierne ríbezle · Frézia

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou AddictDior
    Addict

    Mandarínkový list · Jazmín

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grapefruit · Ríbezle

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou AlienThierry Mugler
    Alien

    Jazmín · Kašmírové drevo

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Pomaranč · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarínka · Ružové korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou MissDior
    Miss

    Pomaranč · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Šafran · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou My wayArmani
    My way

    Bergamot · Kvet pomarančovníka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Citrón

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou DelinaParfums de Marly
    Delina

    Liči · Rebarbora

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou LiraCasamorati 1888
    Lira

    Červený pomaranč · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Toy 2Moschino
    Toy 2

    Mandarínka · Zelené jablko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Korenie · Zázvor

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Fialkový list · Červený grapefruit

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusy · Ovocné

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Hruška

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarínka · Citrusy

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Šafran · Damascénska ruža

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelená mandarínka · Zázvorový kvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)