Kolekcia

Svieže

Citrusy, zelené tóny a čisté pižmo. Najľahšie vône v našej ponuke, ktoré najlepšie zvládnu letné horúčavy aj kanceláriu.

20 parfumov

Prejsť na zoznam výsledkov

Aktívne filtre:

20 položiek

Filtrovať

Aktívne filtre:

  • No. 116 — Platine Libre

    No. 116 — Platine Libre

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
    Libre L’Absolu Platine

    Bergamot · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 88 — Q

    No. 88 — Q

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou QD&G
    Q

    Citrón · Červený pomaranč

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 84 — My Berry

    No. 84 — My Berry

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou My BurberryBurberry
    My Burberry

    Hrachor · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 67 — So Blue

    No. 67 — So Blue

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Light BlueD&G
    Light Blue

    Citrón · Jablko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 31 — SVG Elixir

    No. 31 — SVG Elixir

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Sauvage ElixirDior
    Sauvage Elixir

    Škorica · Muškátový oriešok

    €12
    (€0,24/ml)
  • Kúpte 2, tretí zadarmo3 parfumy, zaplatíte za 2Vložte do košíka ľubovoľné 3 parfumy a zaplatíte len za 2. Platí na všetky parfumy.Vyberte si 3 parfumy
  • No. 30 — SVG

    No. 30 — SVG

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou SauvageDior
    Sauvage

    Bergamot · Korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 28 — Heros

    No. 28 — Heros

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou ErosVersace
    Eros

    Mäta · Zelené jablko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 27 — Male

    No. 27 — Male

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Le MaleJean Paul Gaultier
    Le Male

    Levanduľa · Mäta

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 20 — L'Allure Sport

    No. 20 — L'Allure Sport

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Allure Home SportCoco Chanel
    Allure Home Sport

    Pomaranč · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 18 — Invictum

    No. 18 — Invictum

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou InvictusPaco Rabanne
    Invictus

    Morské tóny · Grapefruit

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Toy 2Moschino
    Toy 2

    Mandarínka · Zelené jablko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Fialkový list · Červený grapefruit

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Hruška

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 16 — Fantôme

    No. 16 — Fantôme

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou PhantomPaco Rabanne
    Phantom

    Citrón · Levanduľa

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarínka · Citrusy

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 15 — Bleu

    No. 15 — Bleu

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Bleu de ChanelCoco Chanel
    Bleu de Chanel

    Citrón · Mäta

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Kvet pomarančovníka · Kvet pomarančovníka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Yuzu · Granátové jablko

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 109 — Myself

    No. 109 — Myself

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou MYSLFYves Saint Laurent
    MYSLF

    Kalábrijský bergamot · Kvet pomarančovníka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 106 — Silver Chrome

    No. 106 — Silver Chrome

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou ChromeAzzaro
    Chrome

    Citrón · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)