Kolekcia

Orientálne

Ambra, živice, kadidlo a balzamy. Najťažšie vône, aké máme – vydržia najdlhšie a sú najvýraznejšie, preto ich naneste menej, než by ste čakali.

42 parfumov

Prejsť na zoznam výsledkov

Aktívne filtre:

42 položiek

Filtrovať

Aktívne filtre:

  • No. 193 — Guide

    No. 193 — Guide

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou GuidanceAmouage
    Guidance

    Hruška · Lieskový orech

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Korenie · Zázvor

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrusy · Ovocné

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrusy · Koreniny

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Šafran · Damascénska ruža

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelená mandarínka · Zázvorový kvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grapefruit · Ružové korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamot · Levanduľa

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou Old FashionKilian
    Old Fashion

    Horký pomaranč · Horké tóny

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Citrón · Ružové korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Jablko · Škorica

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarínka · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grapefruit · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou RushGucci
    Rush

    Broskyňa · Gardénia

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamot · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Kardamón · Ružové korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Škorica · Čierne korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    €12
    (€0,24/ml)