Kolekcia

Sladké

Vanilka, karamel, mandľa, fazuľa tonka. Hrejivé, ľahko nositeľné vône, ktoré si väčšina ľudí obľúbi na prvý nádych.

44 parfumov

Prejsť na zoznam výsledkov

Aktívne filtre:

44 položiek

Filtrovať

Aktívne filtre:

  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrusy · Koreniny

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarínka · Citrusy

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zelená mandarínka · Zázvorový kvet

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jazmín

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Hruška · Pomaranč

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Zelené jablko · Citrón

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grapefruit · Ružové korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou UomoValentino
    Uomo

    Bergamot · Myrta

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamot · Levanduľa

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Cukor · Citrusy

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Pomaranč · Grapefruit

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarínka · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Jablko · Slivka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou RushGucci
    Rush

    Broskyňa · Gardénia

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Unisex50 ml

    Inšpirované vôňou IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Hruška · Čierne ríbezle

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamot · Mandarínka

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Škorica · Čierne korenie

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Pre neho50 ml

    Inšpirované vôňou Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Hruška · Bergamot

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Pre ňu50 ml

    Inšpirované vôňou 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    €12
    (€0,24/ml)