No. 152 — Olym Auré — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 152 — Olym Auré

50 ml
€12,00
Prejsť na informácie o produkte
No. 152 — Olym Auré — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 152 — Olym Auré

50 ml

Inšpirované vôňou Olympea

Originál od DUPPO s vlastnou identitou

No. 152 — Olym Auré
No. 152 — Olym Auré
Olympea
Olympea · Paco Rabanne

No. 152 — Olym Auré je parfum, ktorý sme vytvorili sami a ktorý má vlastný charakter. Olympea uvádzame len pre orientáciu, aby ste si ľahšie predstavili smer vône.

2+1 ZADARMO
00h 00m 00s

Vyberte si ľubovoľné 3 parfumy a 1 z nich máte zadarmo.

3 parfumyt. j. €8,00 za parfum €36,00 €24,00

Zľava sa v košíku uplatní automaticky.

€12
(€0,24/ml)

Objednajte v priebehu — a zásielku budete mať doma do —

Skladom – ihneď na odoslanie

Tento parfum máme skladom v našom sklade.

Objednávky prijaté v pracovný deň pred uzávierkou odovzdávame kuriérovi ešte v ten istý deň, neskoršie objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň.

Hneď ako balík odíde, pošleme vám e-mailom číslo zásielky na sledovanie.

Doručenie kuriérom · zadarmo od €35,00

Doručujeme prostredníctvom expresného kuriéra, zvyčajne do 3–5 pracovných dní od odoslania.

  • Doprava zadarmo pri objednávke od €35,00.
  • Pri nižšej sume stojí doprava €3,49.
  • Číslo zásielky dostanete e-mailom a balík môžete sledovať.

Bezpečná online platba

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje – bez poplatkov navyše:

💳 Platba kartou online – bezpečná šifrovaná platba s overením 3-D Secure cez Shopify Payments. Údaje o vašej karte sa k nám nikdy nedostanú a nikde sa neukladajú.

Faktúru dostanete e-mailom pri každom spôsobe platby.

Žena ako antická bohyňa – sebavedomá a zmyselná. No. 152 — Olym Auré otvára zelená mandarínka so zázvorovým kvetom a vodným jazmínom, v srdci sa stretáva vanilka s nečakaným tónom soli. Santalové a kašmírové drevo so sivou ambrou jej dodávajú teplý, pokožkový dozvuk. Noste ju cez deň aj večer, na jar aj v zime.

Ak máte radi Olympea od Paco Rabanne, spoznáte rovnaký slano-sladký smer. Parfumovaná voda s 20 % koncentráciou je vyrobená a plnená v EÚ a drží dlhé hodiny.

Profil vône

Projekcia
Silná
Výdrž
Dlhotrvajúca
Ročné obdobie
Jar, Zima
Druh vône
Sladké, Kvetinové, Orientálne
Príležitosť
Na každý deň, Na večer

Zloženie vône

Hlava
  • Zelená mandarínka
  • Zázvorový kvet
  • Vodný jazmín
Srdce
  • Vanilka
  • Soľ
  • Vodný jazmín
Základ
  • Santalové drevo
  • Kašmírové drevo
  • Sivá ambra
Špecifikácie
Typ
Eau de Parfum
Koncentrácia
EDP
Objem
50 ml
Druh vône
Sladké, Kvetinové, Orientálne
Pre koho
Pre ňu
Kód produktu
DUP-EU-152
Doprava a vrátenie

Odosielame rýchlym kuriérom, zvyčajne v priebehu niekoľkých pracovných dní, a e-mailom vám pošleme odkaz na sledovanie zásielky. Od sumy uvedenej v košíku je doprava zadarmo. Zaplatiť môžete online kartou alebo, kde je to možné, na dobierku. Zapečatené parfumy môžete vrátiť do 14 dní od doručenia.

Zblízka

Detaily, ktoré precítite

DUPPO eau de parfum 50 ml
Náš príbeh
Dom DUPPO

DUPPO sa zrodilo z jednoduchej myšlienky: skvelý parfum by nemal byť vzácnym luxusom. Skúmame vône, ktoré ľudia milujú najviac – od niche parfumérskych domov až po dizajnérsku klasiku – a vytvárame ich vlastné interpretácie.

Každá vôňa je Eau de Parfum s koncentráciou 20 % a viac, vyrobená v EÚ a ukrytá v čierno-striebornom 50 ml flakóne. Rozpoznateľný charakter, výrazná stopa a férová cena.

Objavte DUPPO
Z rovnakej vonnej rodiny

No. 87 — Millionaire Royale

No. 87 — Millionaire Royale

Pre ňu50 ml

Inšpirované vôňou Lady Million RoyalPaco Rabanne
Lady Million Royal

Granátové jablko · Tuberóza

€12
(€0,24/ml)

No. 71 — Scandallo

No. 71 — Scandallo

Pre ňu50 ml

Inšpirované vôňou ScandalJean Paul Gaultier
Scandal

Gardénia · Med

€12
(€0,24/ml)

No. 123 — Paradise Intense

No. 123 — Paradise Intense

Pre ňu50 ml

Inšpirované vôňou Paradoxe IntensePrada
Paradoxe Intense

Hruška · Bergamot

€12
(€0,24/ml)

No. 116 — Platine Libre

No. 116 — Platine Libre

Pre ňu50 ml

Inšpirované vôňou Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
Libre L’Absolu Platine

Bergamot · Mandarínka

€12
(€0,24/ml)