No. 154 — Rose d'Arabie — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 154 — Rose d'Arabie

50 ml
€12,00
Prejsť na informácie o produkte
No. 154 — Rose d'Arabie — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 154 — Rose d'Arabie

50 ml

Inšpirované vôňou Armani Privé Rose d’Arabie

Originál od DUPPO s vlastnou identitou

No. 154 — Rose d'Arabie
No. 154 — Rose d'Arabie
Armani Privé Rose d’Arabie
Armani Privé Rose d’Arabie · Armani

No. 154 — Rose d'Arabie je parfum, ktorý sme vytvorili sami a ktorý má vlastný charakter. Armani Privé Rose d’Arabie uvádzame len pre orientáciu, aby ste si ľahšie predstavili smer vône.

2+1 ZADARMO
00h 00m 00s

Vyberte si ľubovoľné 3 parfumy a 1 z nich máte zadarmo.

3 parfumyt. j. €8,00 za parfum €36,00 €24,00

Zľava sa v košíku uplatní automaticky.

€12
(€0,24/ml)

Objednajte v priebehu — a zásielku budete mať doma do —

Skladom – ihneď na odoslanie

Tento parfum máme skladom v našom sklade.

Objednávky prijaté v pracovný deň pred uzávierkou odovzdávame kuriérovi ešte v ten istý deň, neskoršie objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň.

Hneď ako balík odíde, pošleme vám e-mailom číslo zásielky na sledovanie.

Doručenie kuriérom · zadarmo od €35,00

Doručujeme prostredníctvom expresného kuriéra, zvyčajne do 3–5 pracovných dní od odoslania.

  • Doprava zadarmo pri objednávke od €35,00.
  • Pri nižšej sume stojí doprava €3,49.
  • Číslo zásielky dostanete e-mailom a balík môžete sledovať.

Bezpečná online platba

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám vyhovuje – bez poplatkov navyše:

💳 Platba kartou online – bezpečná šifrovaná platba s overením 3-D Secure cez Shopify Payments. Údaje o vašej karte sa k nám nikdy nedostanú a nikde sa neukladajú.

Faktúru dostanete e-mailom pri každom spôsobe platby.

Orientálna ruža v celej svojej kráse. No. 154 — Rose d'Arabie otvára vzácny šafran, potom sa rozvinie damascénska ruža prepletená zemitým pačuli. Základ z tmavého oudového dreva a orientálnych tónov je hlboký, zamatový a opulentný. Na pokožke pôsobí luxusne a nezabudnuteľne. Hodí sa na deň aj večer, od jesene až do jari.

Inšpiráciou bola Armani Privé Rose d’Arabie od Armani. DUPPO ju vyrába v EÚ ako parfumovanú vodu s 20 % koncentráciou, ktorej stopa pretrvá celý deň.

Profil vône

Projekcia
Silná
Výdrž
Dlhotrvajúca
Ročné obdobie
Jeseň, Jar, Zima
Druh vône
Kvetinové, Drevité, Orientálne
Príležitosť
Na každý deň, Na večer

Zloženie vône

Hlava
  • Šafran
Srdce
  • Damascénska ruža
  • Pačuli
Základ
  • Ambra
  • Tmavé oudové drevo
Špecifikácie
Typ
Eau de Parfum
Koncentrácia
EDP
Objem
50 ml
Druh vône
Kvetinové, Drevité, Orientálne
Pre koho
Pre ňu
Kód produktu
DUP-EU-154
Doprava a vrátenie

Odosielame rýchlym kuriérom, zvyčajne v priebehu niekoľkých pracovných dní, a e-mailom vám pošleme odkaz na sledovanie zásielky. Od sumy uvedenej v košíku je doprava zadarmo. Zaplatiť môžete online kartou alebo, kde je to možné, na dobierku. Zapečatené parfumy môžete vrátiť do 14 dní od doručenia.

Zblízka

Detaily, ktoré precítite

DUPPO eau de parfum 50 ml
Náš príbeh
Dom DUPPO

DUPPO sa zrodilo z jednoduchej myšlienky: skvelý parfum by nemal byť vzácnym luxusom. Skúmame vône, ktoré ľudia milujú najviac – od niche parfumérskych domov až po dizajnérsku klasiku – a vytvárame ich vlastné interpretácie.

Každá vôňa je Eau de Parfum s koncentráciou 20 % a viac, vyrobená v EÚ a ukrytá v čierno-striebornom 50 ml flakóne. Rozpoznateľný charakter, výrazná stopa a férová cena.

Objavte DUPPO
Z rovnakej vonnej rodiny

No. 101 — Leather Ombre

No. 101 — Leather Ombre

Pre neho50 ml

Inšpirované vôňou Ombre LeatherTom Ford
Ombre Leather

Kardamón · Jazmín sambac

€12
(€0,24/ml)

No. 99 — Rouge 540

No. 99 — Rouge 540

Pre ňu50 ml

Inšpirované vôňou Baccarat Rouge 540Maison Francis Kurkdjian
Baccarat Rouge 540

Šafran · Jazmín

€12
(€0,24/ml)

No. 92 — Blue Bottled

No. 92 — Blue Bottled

Pre neho50 ml

Inšpirované vôňou Boss BottledHugo Boss
Boss Bottled

Jablko · Slivka

€12
(€0,24/ml)

No. 9 — Fkin Fabulous

No. 9 — Fkin Fabulous

Unisex50 ml

Inšpirované vôňou Fucking FabulousTom Ford
Fucking Fabulous

Horká mandľa · Levanduľa

€12
(€0,24/ml)